Drakonu Kova - Dragon Balls
Make your own free website on Tripod.com

"Drakonų Kova" - "Dragon Ball"

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
MENIU:
Apie filmuką
Paveiksliukų galerija
Gerieji kovotojai
Blogieji kovotojai
Klubas
Nariai
Svečių knyga
Forumas
Kovų menų turn.
Geneologinis medis
Banneriai

 

 

 

 

 

 

Taigi trumpai apie filmuką Trumpai apie SONGOKĄ
Filmukas rodomas nuo pirmadienio iki penktadienio, per LNK 14:45 po Betmano. Kartojamas ryte 7:20. Kartojamos serijos ryte labai atsilikusios nuo rodomų per pietus. Jis dar mažas berniukas, kuris pasižymi nepaprastais sugebėjimais ir galiomis. Ji užaugino Songohanas jo senelis, kuris irgi buvo dydis kovų meistras, bet mirė.
Filmuko veikėjai Mirus jo seneliui jis iške-
Pagrindinis veikėjas SONGOKAS, kuris moka daug kovos menų: Kamehame bangos smūgį, daugelio atvaizdų kovos techniką ir t.t. Jis pirmame savo kovos menų turnyre užėmė antrąją vietą, nes pirmą vieta užėmė jo mokytojas Džinas Vėžlys persirengęs kitu žmogumi. Taip pat jis turi keleta draugų: Bulma, Krilinas, Jamčis, žynė Baba, jo mokytojas Džinas Vėžlys, Čičė būsima jo žmona ir dar daug kitų draugų. liauja, pas senelio draugą Džiną Vėžlį, mokytis kovų menų. Songokas kartu su Krilinu mokosi pas Džiną Vėžlį kovų menų. Songokas renka Drakonų rutulius, kuriuos surinkus iškviečiamas Drakonas kuris išpildo bet kokį norą, jis nenori, kad juos surinktu koks nors blogas žmogus.

Jis yra nukovęs Raudonojo kaspino armiją, kuriai vadovavo generolas Redas. Taip pat nukovė žinomiausia samdomą žudiką Taupaipajų.

   
   
   
   
   
   
WebMaster: unox@xxx.lt  by UnoX - Dragon Balls LT. ©2002

88x31.lt
120x60.lt
TOP 100
TOP 100